таг: Докторка

Погодете кои: Лекарка открива кои делови од телото не ги миеме...

0
Семејната докторка Џен Кодл е здравствен експерт и сподели вирално видео на TikTok со своите 96.000 следбеници во кое објаснува кои делови од...

Докторката која го откри омикрон: Бараа да не кажувам дека омикрон...

0
а Анжелик Кеце, докторка која го откри сојот омикрон на коронавирусот и ги лекуваше првите пациенти заразени со овој сој, даде интервју...

Урнебесен одговор: На сексапилна докторка момците ѝ барале голи фотографии –...

0
Докторка Ален од Киев станала ТикТок сензација поради духовитиот одговор кој им го упатила на момците кои ѝ барале голи фотографии. Ален...

Интензивен замор: Jужноафриканска докторка ги открива новите симптоми на „омикрон“

0
Јужноафриканската докторка Анџелик Коетзи, која прва ги предупреди властите во нејзината држава за појавата на нов вид на коронавирус меѓу пациентите, изјави за...

Д-р Круглова открива како најдобро се јакне имунитетот

0
Руската докторка Наталија Круглова тврди дека доматот е најефикасен за одржување на имунитетот во текот на сезоната на грипови и коронавирусот. ...

Пејачката Симона Поповска стана мајка: Одлично се чувствувам и сум пресреќна

0
Пејачката и докторка Симона Поповска вчера на својот инстаграм-профил со своите пријатели и бројни обожаватели ја сподели среќната вест дека таа и...

Виц на денот: Апетит

0
Докторка прашува пациентка при преглед:– А со апетитот како сте?– Некогаш имам, некогаш немам.– А кога немате?– Откако ќе се најадам. ...