fbpx
1 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Доклку

Проверете дали ве има на списокот: Ви додели ли државата помош?

0
Доклку имате некои забелешки и приговори до утре е рокот за поднесување на истите, но до нашата редакција пристигнаа поплаки од граѓани, кои...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
1.5kmh
0 %
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °
пет
4 °

Последни објави