fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: доказ

Од раѓање без една рака, но тоа не го спречува младиот...

0
18-годишниот Никола Марковски е доказ дека кога нешто се сака, може да се постигне во животот.. Роден без една...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави