fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: дозволен

ХАОС НА СРПСКИТЕ ГРАНИЦИ! Бесконечни колони на влезот во земјата! (ФОТО)

0
Мерката според која е дозволен влез во Србија со негативен тест за ПЦР, а за граѓаните кои го немаат, пропишаната домашна изолација од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави