таг: дозволен

Срѓан Ѓоковиќ: Син ми е заробен, ако не биде пуштен –...

0
На Новак Ѓоковиќ не му беше дозволен влез во Австралија по слетувањето во Мелбурн, каде треба да настапи на првиот овосезонски Грен слем....

ХАОС НА СРПСКИТЕ ГРАНИЦИ! Бесконечни колони на влезот во земјата! (ФОТО)

0
Мерката според која е дозволен влез во Србија со негативен тест за ПЦР, а за граѓаните кои го немаат, пропишаната домашна изолација од...