таг: Доделувањето

Одложени наградите Еми

0
реклама Доделувањето Еми, најпрестижните американски телевизиски награди, е одложено за речиси четири месеци, соопштија...

ЕУ го „блокира“ Спутник до есен?

0
Европските власти одлучија да го одложат доделувањето на дозвола за употреба на руската вакцина Спутник против коронавирусот...

ФОТО+ВИДЕО | Ѕвездите блеснаа на Билборд: Најдобри креации на црвениот тепих

0
И оваа година доделувањето на „Billboard“ наградите ја воодушеви публиката, потврдувајќи го својот статус како настан што секогаш презентира талентирани уметници, неверојатни...

ФОТО: Погледнете што облекоа познатите на доделувањето на „BRIT Awards“

0
Доделувањето на наградите „BRIT Awards“ за првпат е одржано во 1977 година и оттогаш има за цел да ги претстави и прослави...

Една реклама од 30 секунди за време на доделувањето на Оскарите...

0
Доделувањето на Оскарите не очекува на 25 април…. За еден месец не очекува најновото доделување на Оскарите, а како...