таг: додаде

„Невидено“: НАСА објави слика од регионот на формирање на ѕвезди

0
реклама Тој додаде: реклама „Нашето Сонце ја помина оваа фаза, многу одамна, и сега...

Мадона има иста тетоважа како и нејзиниот син

0
 Мадона си додаде нови тетоважи и се пофали со тоа на својот интернет-простор. Од фотографиите се гледа дека таа и нејзиниот 16-годишен син...

Русија го стави Навални на листата на „терористи“

0
Русија ги додаде затворениот критичар на Кремљ Алексеј Навални и неколку негови сојузници на својата...

ВИДЕО: Џоди Фостер радувајќи му се на Златниот глобус за првпат...

0
Џоди Фостер додаде уште една статуетка во својата импресивна колекција со филмски награди. Овој пат таа го доби својот трет Златен глобус,...