таг: доволни

Дали Рамос доби „нож во грбот“ од најблискиот?

0
Десет секунди беа доволни за Серхио Рамос да заплаче на прошталната прес-конференција од Реал Мадрид, клубот во кој мина 16 години. ...

Околу 60 македонски здравствени работници добиле ковид по првата доза вакцина

0
Дали се доволни 14 дена за создавање имунитет против корона вирус, по примена вакцина? Ова прашање ги мачи поголем број од граѓаните. Во...