таг: добиениот

ФОТО: Барди се доближи до соиграчите и блиц-дружби со Хасани и...

0
По добиениот негативен тест на коронавирус, репрезентативецот Енис Барди попладнево се доближи до своите соиграчи во Хотелот Хилтон каде што се сместени, но...