fbpx

таг: Добар

Дневен хороскоп за вторник (26.07.2022)

0
♈Овен Денес е добар ден за забава и релаксација. Земете ја кратенката. Обидете се да не се нервирате за ситниците. ...

Дневен хороскоп за 19 јануари 2022 година

0
Овен Работа: Многу добар и професионално ефикасен ден го очекува типичниот Овен. Само вашата нетолеранција кон конкуренцијата може да биде под вообичаениот...

Кутињо пред заминување од Барселона за да стане – предавник на...

0
Фелипе Кутињо е на добар пат да ја напушти Барселона во јануарскиот преоден рок и да се врати во Англија, но не во...

Спас за синуси, младиот кромид е одличен против воспаление

0
Младиот кромид е добар за здравјето, велат нутриционистите. Токму поради тоа тој треба да се употребува во што поголеми количини. Овој зеленчук...

Ракот многу емотивен, љубовни промени кај Лавот

0
ОВЕН Ве очекува многу добар ден за работа. Сè што ќе достигнете сега ќе биде надвор од вашиот дофат. Саканата личност ќе...

Бикот задоволен од партнерот, се менуваат плановите на Близнаците

0
ОВЕН Ви претстои добар ден за да започнете нов бизнис. Вашите идеи водат до добри резултати. Може да очекувате интересна комуникација со...

Дневен хороскоп за 30 октомври: Бикот и Лавот ќе има проблеми...

0
ОВЕН Работа: Добар ден е да започнете нова врска која би можела да трае долгорочно во иднина. Подготвени сте за промени. ...

Психолозите откриваат 2 работи кои секој маж ги посакува во бракот:...

0
За добар брак неопходно е и двете страни да покажат многу љубов, труд и внимание. Не е точно мислењето дека мажите одлучуваат...

Колку е важен првиот впечаток и дали може да се поправи?

0
Многу е важно да оставите добар прв впечаток при запознавање со луѓе, особено во професионален контекст. Меѓутоа, некои луѓе се чувствуваат под...

Плажите во Охрид летово без шанкови и лежалки, па каде ќе...

0
На добар дел од Охридското крајбрежје ова лето нема да има лежалки и шанкови, паркинзи и друга опрема. Локалните власти најавуваат дека најдоцна...