таг: дневниот

Д-р Трајковски: Прележаноста е факторот што го сопира ширењето на заразата...

0
И дневниот број на тестови, којшто претставува показател на изложеноста на населението на вирусот, веќе се намалува (жолтата линија на третиот дијаграм), што...

Дневен хороскоп за 18 декември: Времето ќе покаже што е добро...

0
Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 18 декември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Овен Сакате промена на работното...

Дневен хороскоп за 7 ноември: Денеска бидете тактични и мудри за...

0
Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 7 ноември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овен Се изморувате од ситуации...

Дневен хороскоп за 6 ноември: Обрнете внимание на промените на расположението

0
Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 6 ноември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овен Вашиот партнер точно знае...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: На близнаците им снемува енергија, Лавот и Јарецот добиваат...

0
Прочитајте го дневниот хороскоп за 16 октомври! Овен Имате тенденција да уживате. Не ви е лесно да направите сѐ како...

За првпат над 3.000 новозаразени луѓе во Токио, притисокот врз болниците...

0
Во Токио дневниот број на новозаразени со коронавирусот продолжува да расте и за првпат надмина 3.000, објавија локалните јапонски медиуми, а има и...