fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: ди

Ди Марија и денес реши да ги испровоцира навивачите на Барселона

0
Анхел ди Марија беше една од главните теми на прес-конференцијата на Роналд Куман по натпреварот меѓу Гранада...

Ди Марија не ги вклучи Ибрахимовиќ, Нејмар и Мбапе во симболичниот...

0
Напаѓачот на ПСЖ, Анхел Ди Марија го состави симболичниот тим на парижаните по повод 50-годишнината од постоењето на клубот. Аргентинецот учествуваше во...

Градоначалник ги изгубил изборите иако бил единствен кандидат

0
Италијанецот Примиано ди Мауро од партијата „Лига“, не успеа да стане градоначалник во градот Лезина, иако бил единствeниот кандидат на листата. Лезина е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави