fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: дипломатиите

ЕУ разгледува нов сет санкции за Русија

0
Денес шефовите на дипломатиите на земјите членки на ЕУ ќе разгледаат воведување нови санкции против Русија поради...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави