fbpx

таг: „Дизенгоф“

Бар во Тел Авив нуди бесплатен пијалок на вакцинираните од ковид

0
Бар на плоштадот „Дизенгоф“ во центарот на Тел Авив нуди бесплатни пијалоци на секој што ќе дојде да се вакцинира,на овој начин владата...