fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: дизелот

Дизелот поевтинува за половина денар по литар

0
Дизелот од ноќеска на полноќ поевтинува за половина денар по литар, а цената на останатите горива останува иста, одлучи денеска Регулаторната комисија за...

Поевтинуваат бензините и дизелот, Регулаторна ја образложи ваквата одлука

0
Бензините и дизелот од ноќеска на полноќ ќе поевтинат за 2 денари, соопшти Регулаторната комисија за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави