fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: деноноќиепокрај

ЦРН ДЕН ВО АЛБАНИЈА: Нашиот сосед ја регистрираше најмладата жртва од...

0
Во последното деноноќие,покрај големиот број новозразени, во Албанија регистани се седум починати лица од Ковид-19, меѓу нив и 21-годишен пациент, што е најмлада...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави