fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: делува

Дневен хороскоп за 24 февруари: Стресот би можел да се одрази...

0
ОвенЌе делува како да сте многу позрели од своите шефови. Ако треба, тактично посоветувајте ги како понатаму. Најдобро ќе се чувствувате ако не...

Само оваа вакцина делува против сите видови на коронавирус

0
Вакцината Модерна против коронавирус делува и против новите, позаразни варијанти на пандемскиот вирус пронајдени во Велика Британија и Јужна Африка, велат научниците од...

Пиењето алкохол на студено време може да има лоши последици по...

0
Пиењето алкохол во зима делува како да ве стоплува, всушност ова не е баш така – пиењето алкохол на ладно време може да...

ФОТО: По тешката дијагноза оскаровецот Џеф Бриџис ја избричи главата, но...

0
Бриџис делува расположено и полно со оптимизам. Своите бројни обожаватели редовно ги известува за својата здравствена состојба, па така овој пат одлучи да...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави