fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Делотворноста

Моќта на ферментите во одржување младешка кожа

0
Делотворноста на ферментите врз кожата била забележана во Јапонија во работилниците за производство на познатот пијалак саке. Постарите работници имале мазни и светли...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави