fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: дезинформациите

Фејсбук ја засилува кампањата против лажни објави за вакцини

0
Фејсбук почна да ги отстранува дезинформациите за сите вакцини по години на штетни, неосновани здравствени тврдења кои...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави