таг: Деди

ВИДЕО+ФОТО | Славниот рапер за 80-от роденден на својата мајка ѝ...

0
Раперот Паф Деди (Шон Комбс) на својата мајка Џенис за 80-от роденден ѝ подари еден милион долари и луксузно црно Бентли…...