fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: девојки

Откриен идентитетот на осумте тинејџери кои починаа во БиХ: Сите се...

0
Четири момчиња и четири девојки почина во викендичка кај Посушје, БиХ. Првичните информации говорат дека децата кои се на возраст од 19...

Детали за трагедијата во БиХ: Соседи кршеле стакло за да влезат...

0
Четири момчиња и четири девојки почина во викендичка кај Посушје, БиХ. Првичните информации говорат дека децата кои се на возраст од 19 и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави