fbpx

таг: „дебел“

Како побрзо да ги одмрзнете прозорците на автомобилот: Ви треба само...

0
Замрзнатите и со дебел лед покриени стакла на автомобилот се нешто што ниеден возач не го сака. Да се ​​има автомобил, особено во...

По дуелот на тренингот Фалкао заврши во болница (ФОТО)

0
Радамел Фалкао повлече „дебел“ крај на тренингот во Галатасарај. Имено, Фалкао на тренинг се судри...