fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: дворот

Наташа Неданоска, професорка ама и газдарица на „Пирустија Неданоски“: Селото прави...

0
Со првото стапнување во дворот на семејство Неданоски во село Рамне, гостите стануваат нивни пријатели. Тука ниту едно доживување не е исто,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави