fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: движи

Издадено предупредување за снежна бура во САД

0
Силна снежна бура се движи кон североистокот на САД. Националната Метеоролошка служба објави предупредување за бурата од државата Вирџинија до Мејн, каде живеат...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави