fbpx
12 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: двегодишен

Хрватското крило Чупиќ ќе го напушти Вардар 1961!?

0
Откако неодамна беше потпишан двегодишен договор со хрватскиот репрезентативец Жељко Муса (34), херојот на годинешното ЕП, шампионот на таа земја, ППД Загреб,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
30 %
7.2kmh
0 %
нед
9 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави