fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Дапчевиќ

Синот на Тијана Дапчевиќ полни 12 години: Тамара и Тијана со...

0
Синот на Тијана Дапчевиќ, Вук, денес полни 12 години. По тој повод Тијана и нејзината сестра Тамара Тодевска му го честитаа роденденот...

Среќен роденден Тијана: Со прекрасна фотографија Тамара Тодевска и го честиташе...

0
Тијана Дапчевиќ денеска доби бројни пораки и честитки од нејзините пријатели и фанови на својот инстаграм – профил по повод нејзиниот...

ФОТО | Тијана Дапчевиќ: Во 1997 година немаше фотошоп, но се...

0
Тијана Дапчевиќ неодамна на својот профил на Инстаграм објави фотографија стара 23 години. Славната Ула од хит-серијата „Преспав“...

ФОТО | Тијана Дапчевиќ ги насмеа пријателите со новата фотка: Кога...

0
Познатата пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ важи за личност која има добра смисла за хумор, а тоа најдобро се гледа и по нејзината...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави