fbpx
3 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: данок

Трипати повисок данок ќе има за станови во кои не живее...

0
Трипати поголема стапка на данок на имот нема да се пресметува на недвижностите кои сопственикот не ги користи туку само...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
75 %
3.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави