fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Даниловски

Даниловски за вакцината: Одлучете – тројца починати или шестмина со алергии

0
Епидемиологот Драган Даниловски и порача на јавноста дека без вакцинирање против Ковид-19, прашање на време е кога неимунизираниот граѓанин ќе заболи од вирусот....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави