fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Давитков

Д-р Давитков e првиот Македонец што се вакцинираше против „ковид“ во...

0
Доктор Перица Давитков е меѓу првите Македонци кои ја примиле вакцината на Фајзер против Ковид-19. Се вакцинирал пред 4 дена во Универзитетската болница...

Д-р Давитков се вакцинираше со „фајзер“во Универзитетската болница во Кливленд

0
Доктор Перица Давитков е меѓу првите Македонци кои ја примиле вакцината на Фајзер против Ковид-19. Се вакцинирал пред 4 дена во Универзитетската болница...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави