таг: Гњатовиќ

Д-р Марија Гњатовиќ: Вакцините Фајзер, Астразенека и Спутник В развиваат имунитет...

0
Д-р Марија Гњатовиќ од Институтот за примена на нуклеарна енергија во Србија истакна дека епидемиолошката состојба во земјата е добра, благодарение на...