fbpx
4 C
Skopje
сабота, март 6, 2021

таг: групи

Клуге загрижен за мутираните видови на корона вирус: Мислам дека тунелот...

0
Европа и фармацевтските групи мора да работат заедно за да ги забрзаат вакцинациите против Ковид-19, смета шефот на европскиот огранок на Светската здравствена...

Филипче: Има и ќе има доволно количини од лекот Ивермектин

0
Има различни групи пациенти кај кои е индициран лекот Ивермектин. Тоа се три групи пациенти – едни за превенција, други кои биле во...

Новите членови на грчката Влада положија свечена заклетва

0
Поделени во три групи, со претходно направен рапид тест за Ковид-19 и под зголемени мерки за заштита од коронавирусот, новите членови на грчката...

ВИДЕО: Над 200 пакетчиња собрани во хуманитарна акција на навивачката група...

0
Навивачките групи Лавови Ѓорче и Дивизија Ханриево Младина организираат новогодишна хуманитарна акција за собирање на новогодишни пакетчиња, облека и мебел. Од каде...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави