fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Границата

Граничниот премин Евзони речиси не го поминал никој една година- вака...

0
Речиси една година границата со Грција е затворена поради коронавирусот. На граничниот премин годинава за прв пат немаше ниту колони возила, особено...

Канада за две недели има регистрирано 100.000 нови случаи на ковид-19

0
Канада вчера ја надмина границата од 600.000 заразени случаи на коронавирус, две недели откако достигна половина милион инфицирани, со што ја потенцира...

Хороскопски знаци кои брзо можат да ви станат големи непријатели

0
Границата помеѓу љубовта и омразата е тенка, но таа станува уште потенка кај одредени хороскопски знаци. Во зависност...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави