fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Грабар

ВИДЕО: Погледнете како Колинда Грабар Китаровиќ се снајде како актерка

0
Поранешната хрватска актерка Колинда Грабар Китаровиќ се проба и во актерството, односно како актерка во популарната хумористична серија „Дар Мар“, која се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави