таг: гостуваше

Ѕвезда на хит серијата си ја отвори душата: Поранешниот ми кажуваше...

0
Лили Колинс гостуваше во подкастот We Can Do Hard Things и зборуваше за нејзината врска со поранешното момче кое наводно ја омаловажувало. ...

Квентин Тарантино верува дека има само седум совршени филмови – еве...

0
КВЕНТИН ТАРАНТИНО гостуваше во ток-шоуто на Џими Кимел и откри дека според него досега се објавени само седум „совршени“ филмови. Ниту еден...

Вил Смит: Богатството не е доволно за среќа

0
Вил Смит гостуваше во шоуто на Нетфликс „На мојот следен гостин не му треба вовед“, чиј водител...

Меган Маркл: Времето за бебе е луксуз во САД

0
Меган Маркл гостуваше на интернет-платформата „Дилбук“ (DealBook) на „Њујорк тајмс“ каде што разговараше за теми како што се економијата, професионалноста и еднаквоста на жените. Таа...

ВИДЕО: Холандскиот репрезентативец доживеа страшна повреда

0
Холандија синоќа гостуваше во Гибралтар во рамките на 3. коло од квалификациите за Светското првенство. ...

Вил Смит размислува да влезе во политиката

0
Актерот Вил Смит гостуваше на последното издание на американскиот политички подкаст „Pod Save America“, каде откри дека размислува за кариера во политиката....

ВИДЕО: „Кралска“ вечер, Реал потсети на најдобрите денови!

0
Реал Мадрид му гостуваше на Алавес во рамките од 20 коло во шпанската „Ла Лига“ и славеше убедливо, со резултат 1:4. ...

ВИДЕО+ФОТО: Том Хенкс се пожали дека мора да носи „ужасна фризура“...

0
Познатиот актер Том Хенкс гостуваше во „The Graham Norton Show”, па на водителот и гледачите им откри дека морал да се истриже...