fbpx

таг: „Господар

Објавен нов кус трејлер за „Прстените на моќта“

0
Претпродолжението на „Господар на прстените“ насловено „Прстените на моќта“ (The Rings of Power) се смета за најскапата ТВ-серија на сите времиња, а едноминутниот трејлер прикажан...

Питер Џексон го режира документарецот за Битлси

0
Режисерот на „Господар на прстените“, Питер Џексон, овозможи мал увид во неговиот претстоен документарец за Битлси. Под насловот „The Beatles: Get Back“,...