fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: годишни

Објавени номинациите за „Golden Globe Awards“: Еве ги фаворитите

0
Номинациите за 78-мите годишни награди „Golden Globe“, прославувајќи ги најдобрите остварувања во телевизијата и филмот, се конечно објавени. Номинираните за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави