fbpx
4 C
Skopje
сабота, март 6, 2021

таг: глобална

Што значат високите вредности на Д-димер во вашата крв?

0
Во услови на глобална пандемија, кога сѐ поголем е бројот на оние кои прележале ковид-19 или имаат активна инфекција, сигурни сме дека сте...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави