fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: гледачите

Птиците умираат пеејќи: Каде се денес свештеникот Ралф и младата Меги,...

0
Во осумдесеттите години гледачите редовно ја следеа серијата што преку ноќ стекна огромна популарност во целиот свет. Работена според делото на Колин...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави