таг: гледале

Многумина мислеа дека нема да има продолжение: Доаѓа втората сезона од...

0
Ако сте ја гледале серијата Squid Game, сигурно сте се запрашале дали ќе добие продолжение – и одговорот е да! Иако многумина...

Стотици поени, жири: Ако ве збуни гласањето на Евровизија, еве објаснување

0
АКО не сте го гледале Евровизија неколку години и сте се вклучиле синоќа, веројатно ништо не сте разбрале кога се работи за гласање....