fbpx

таг: „Гласен

Бремена кумановка доби на суд, откако добила отказ поради користење ковид...

0
„Гласен текстилец“ го следеше судскиот случај на една работничка од Куманово, којашто беше бремена и ги користеше времените мерки донесени од Владата, со...