fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: глава

Нов фронт во Барселона: Фонт бара одлагање на изборите, фаворитот Лапорта...

0
Барселона никако да крене глава од проблемите и во новата година, овој пат поради претседателските избори. Изборите на кои...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави