fbpx

таг: „Гејзер“

Хотел во Србија стана кластер на ковид – 68 од вкупно...

0
Хотелот „Гејзер“ во Сијаринска Бања, на југот на Србија, стана кластер на ковид-19 откако е откриено дека 68 лица се позитивни на коронавирус,...