fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Геолошкото

Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од...

0
Геолошкото откритие може да вреди околу 10.000 американски долари, откако се покажа дека внатрешноста на парче вулканска карпа изгледа како „Cookie Master“...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави