fbpx

таг: „генијални“

Трамп го величи Путин: Си реков колку е тоа генијално

0
Поранешниот американски претседател Доналд Трамп ги оцени како „генијални“ постапките на рускиот претседател Владимир Путин кон Украина и го нарече рускиот лидер „многу...