fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Гвидо

Терасата на Ѓоковиќ е поголема од мојата соба, но тој барем...

0
Аргентинскиот тенисер Гвидо Пеља, 44-от рекет во светот е незадоволен од условите во карантинот во Мелбурн пред одржувањето на „Австралија опен“. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави