fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: Гал

Гал Гадот по доделувањето на „Златните глобуси“ сподели среќна вест со...

0
35-годишната израелска актерка Гал Гадот која се стекна со светска слава по својата суперхеројска улога во „Wonder Woman“ сподели среќна вест. ...

Гал Гадот сподели дел од облеката на „Wonder Woman“: Филмот оствари...

0
Гал Гадот ја воодушеви публиката со својата улога во „Wonder Woman 1984“, чија премиера се случи 25 декември на стриминг сервисот на...

Гал Гадот: Треба да знаете дека Клеопатра била Македонка!

0
Израелската филмска ѕвезда Гал Гадот со став за претстојната улога на Клеопатра, по мноштвото обвинувања на филмските критичари кои велат дека требало...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави