fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Гавазова

ФОТО: Сузана Гавазова им откри на фановите како изгледа наутро

0
Сузана Гавазова важи за една од најзгодните и најубави фолк-пејачки во Македонија. Instagram На својот...

ФОТО | Сузана Гавазова славеше роденден во Струмица, а нејзината сестра...

0
Сузана Гавазова деновиве во друштво на своето семејство го прослави својот роденден. Во домот во Струмица пејачката ги собра најблиските и заедно...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави