таг: Вулин

Вулин: Хил мисли дека може да нѐ натера да направиме нешто,...

0
Министерот за внатрешни работи на Србија, Александар Вулин, денеска го критикуваше американскиот амбасадор во Белград,...

Вулин- Србија нема да влезе во НАТО и нема да поддржи...

0
Српскиот министер за внатрешни работи Александар Вулин изјави дека земјата строго ќе се придржува до...