fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Вук

Синот на Тијана Дапчевиќ полни 12 години: Тамара и Тијана со...

0
Синот на Тијана Дапчевиќ, Вук, денес полни 12 години. По тој повод Тијана и нејзината сестра Тамара Тодевска му го честитаа роденденот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави