fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Вуица

Беше девојка на познатиот тапанар, љубовница на фудбалер, а Бајага ѝ...

0
Пејачката Алка Вуица неретко беше тема на бројни шпекулации, а многумина изненади со признанието дека таа била и со оженет фудбалер. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави