fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Вуд

Се огласи и музичарката: Мерилин Менсон ми кажа дека има соба...

0
Откако актерката Еван Рејчел Вуд го обвини рокерот Мерилин Менсон за злоставување, се огласи и музичарката Фиби Бриџерс, па го сподели своето...

Еван Рејчел Вуд го обвини Мерилин Менсон за сексуално злоставување кое...

0
Актерката Еван Рејчел Вуд (33) и порано зборуваше за својот поранешен партнер – злоставувач, но сега со објава на социјалните мрежи го...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави